22. 8. 2022
Aktuality
Co dělá Brno

Dotační programy opět od září startují

Od 15. září můžete opět podávat žádosti do dotačních programů Vnitroblok!Nábřežít! a Ekologická výchova. Termín konce podávání žádostí je 31. října 2022.

Dotační program Vnitroblok! je zaměřen na obnovu vnitrobloků a jiných ploch přiléhajících k bytovým domům. Získat můžete až 250 000 Kč a zlepšit tak své okolí a zároveň i pomoci městu Brnu zvýšením množství zeleně. Spoluúčast je pouze 10 % tak zkuste zlepšit a zhodnotit své okolí. Jak může vypadat i váš obnovený vnitroblok můžete vidět na fotografiích.

Z dotačního programu Nábřežít! lze letos získat až 25 000 Kč na jednu akci. Propojte řeku s lidmi a uspořádejte akci, na kterou nikdo jen tak nezapomene. Je jen na vás, jestli bude akce zaměřená na kulturu nebo sport nebo bude pro děti, seniory nebo prostě pro všechny. Důležité je že to na nábřeží Svratky, Svitavy nebo Ponávky bude žít!

Pro program ekologická výchova do škol bylo letos zvoleno téma: Udržitelná produkce a spotřeba potravin. Výše dotace je až do 100 000 Kč.

Bližší informace k jednotlivých dotačním programům naleznete na webových stránkách http://ekodotace.brno.cz v sekci Dotace.