10. 8. 2020
Aktuality
Zajímavosti

Hlasujte pro vybraný projekt adaptace na změnu klimatu v soutěži Adapterra Awards 2020

Inspirativní projekty, které pomáhají přizpůsobit naše města, domy a krajinu klimatické změně, to je soutěž Adapterra Awards. Unikátní databáze nejlepších příkladů adaptačních opatření, ve které najde inspiraci domácí kutil i odborník.

Změna klimatu mění naše životy a je jen na nás, jak planetu připravíme na budoucnost. Soutěž Adapterra Awards vyhlášená Nadací Partnerství hledá a oceňuje projekty, které ochlazují naše města a pomáhají zadržovat vodu v krajině. Odborná porota úspěšně posoudila všech 78 přihlášených projektů a z nich vybrala hned 21 finalistů.

Až do 30. září můžete hlasovat pro svého favorita. Darováním svých hlasů se navíc zapojíte do slosování o zajímavé ceny. Projekt, který obdrží nejvíce hlasů, získá Cenu sympatie. Všech 21 projektů, které se dostaly do finále, si můžete prohlédnout a dát jim svůj hlas zde.