24. 11. 2020
Aktuality

Možnost hlasovat ve velkém finále „dáme na Vás“ máte jen do 30. listopadu

Nepropásněte šanci změnit Brno k lepšímu. Hlasujte do konce listopadu v letošním ročníku participačního rozpočtu. Zhruba každý šestý projekt, který se probojoval do finále se dočká i realizace. Které budou ty vítězné? O tom rozhodují Brňané do 30. listopadu. (Hlasování se mohou zúčastnit pouze občané města Brna starší 18 let.)

Vybírat můžete ze 65 projektů za celkem 143 milionů korun, mezi nimi dětská hřiště, sportoviště, revitalizace parků, projektové dokumentace k cyklostezkám nebo parkovacím domům, balíčky pro dobrovolníky uklízející v přírodě, programy pro onkologicky léčené ženy nebo služby pomáhající seniorům žijícím ve vlastní domácnosti, ale už ne plně soběstačným.

Stromy pro život je vítězný projekt z loňského roku. Výsadba celkového počtu 500 stromů začne v průběhu listopadu v Jehnicích. Je příjemné, že v Dáme na vás vítězí i projekty, které fandí zdravému životnímu prostředí. Dáme na vás není jen o vítězích, ale funguje také jako zásobárna skvělých nápadů.

Odevzdat svůj hlas můžete elektronicky buď prostřednictvím stránek damenavas.brno.cz nebo přes full účet na BrnoiD. Pokud nevládnete on-line světu, zastavte se v kanceláři participace a své favority podpořte hlasováním na místě.