7. 10. 2021
Aktuality
Zajímavosti

Můžete se zapojit do obnovy českých lesů v lokalitě Babího lomu se společností BAUHAUS

Ve dnech 8. a 9. října 2021 se můžete v lokalitě Babího lomu u Lelekovic zapojit do výsadby stromů a přispět tak k obnově českých lesů.

Trávíte rádi svůj volný čas v přírodě a chcete pro ni na oplátku něco udělat a současně se dozvědět spoustu zajímavých informací o stromech i životě v lese? Pokud ano, přihlaste se na akci Sázení stromů, kterou ve dnech 8. a 9. října 2021 organizuje společnost BAUHAUS v lokalitě Babího lomu u Lelekovic.

Zajímá vás současný stav českých lesů a chtěli byste si práci vyzkoušet na vlastní kůži? Ve vybraných oblastech společně s odborníky z organizace PEFC a příslušných lesních majetků se budou vysazovat další stromy a vy můžete být u toho. Dozvíte se, jak se sazenice pro výsadbu pěstují, jak je správně zasadit a jak o ně následně pečovat. Nakonec si strom sami zasadíte.

Účast je zdarma, ale kapacita omezená, proto dlouho neváhejte a vyplňte registrační formulář. Na místě pro vás bude k dispozici veškeré nářadí pro výsadbu stromů a chybět nebude ani občerstvení. Předpokládaná délka akce jsou dvě hodiny. Doporučena je pevná obuv a pracovní rukavice.

Veškeré informace o akci jsou k dispozici zde.

Video k této akci

Zdroj: BAUHAUS