12. 1. 2022
Aktuality
Zajímavosti

Najdi maskota a vyhraj elektrokoloběžku!

Již od začátku ledna jezdí po brněnských ulicích tramvaj ukrývající maskoty #PripravBrno. Kdo se sveze touto speciálně polepenou tramvají a uvnitř uloví fotku maskotů, může se zapojit do soutěže a vyhrát elektrokoloběžku nebo další zajímavé ceny. Jak na to?

Pokud v  tramvaji #PripravBrno vyfotíte nálepku maskota kampaně (nebo si s ní třeba udělají selfie) a obrázek zveřejníte na svém facebookovém, twitterovém nebo instagramovém profilu (pozor, zde pouze jako příspěvek, nikoli jako story), zařadíte se do slosování o desítku cen. Příspěvek je nutné opatřit hashtagem #pripravbrnomaskot a označit na něm městský profil @brnomycity.

Hlavní výhrou bude elektrokoloběžka. Ve hře jsou i další ceny, jako je roční přenosná šalinkarta, vstup do Zoo nebo roční tarif na zapůjčení kola. Odměny jsou převážně spojené s podporou udržitelné dopravy v Brně. Výherci budou oznámeni a ceny jim budou předány v průběhu dubna. Ze soutěžních příspěvků bude vylosováno 15 výherců pomocí aplikace pro náhodný výběr. Prvních deset soutěžících bude kontaktováno pro převzetí možné výhry, pokud se někoho z první desítky nepodaří kontaktovat, automaticky přichází na řadu další soutěžící ze zbylé pětice. Kompletní pravidla soutěže najdete v záložce SOUTĚŽ.

Soutěž probíhá od 1. 1. 2022 do 31. 03. 2022 výhradně na Instagramu, Facebooku, Twitteru pod hashtagem #pripravbrnomaskot.

Kde se právě teď šalina nachází, vám zobrazí mapa na stránce https://mapa.idsjmk.cz/, šalinu vyhledejte pod číslem 1596.